Torma/Kuremaa korvpalluritele kaks suurt kaotust

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigaturniiril on endiselt võiduta jätkav SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool saanud viimastes mängudes kaks suureskoorilist kaotust tabeli tippu kuuluvatelt meeskondadelt.

Möödunud neljapäeval Tartus peetud mängus jäi Jõgeva valla meeskond 24 punktiga alla seni kaotuseta püsivale Eesti Maaülikool/Limitex Autoklaasidele. Tartlaste 79:55 (11:15, 32:9, 12:17, 24:14) võiduga lõppenud mängus sai külalistele saatuslikuks teine veerandaeg, kui 19:14 eduseisust sai kuue minutiga 22punktiline kaotusseis 21:43.

Tormalaste punktiarvet kasvatasid enim Jaanus Annok ja Kris Urvik, kes viskasid vastavalt 11 ja 10 punkti. Lauavõitluses 16 lauapalli võtnud mängujuht Annoki kontosse kogunes samas ka rohkem kui kolmandik meeskonna 21 pallikaotusest. Võitjatest oli 15 punktiga parim Joosep Russak.

Nädal varem kaotas Jõgevamaa esindusvõistkond Torma spordihoones peetud kohtumises tabelis kolmandal kohal olevale Paide Viking Window’le 55:88 (17:25, 15:28, 10:18, 13:17).

Kohtumise algul 2:10 kaotusseisu jäänud võõrustajad suutsid seejärel mängu tasakaalustada ning Rene Sepa ja Johannes Välbi tabavate visete järel ka 14:13 ja 16:15 juhtima minna, kuid avaveerandaja lõpp ning kogu edasine mäng kuulus külalistele. Torma mängijad eksisid koduväljakul kõigil kuueteistkümnel kolmepunktiviskel ning ka selles mängus tehti 21 pallikaotust. Võrdselt 11 punktiga olid kodumeeskonna resultatiivseimad Johannes Välb ja Lauri Kask, Jaanus Annok viskas 10 punkti.

Täiseduga jätkavad Eesti Maaülikool/Limitex Autoklaasid (8 võitu) ja Betoonimeister/Tskk/SK Nord (7 võitu), kaheteistkümnest meeskonnast ainsana on kõik kohtumised kaotanud SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool.

Ka järgmine kohtumine ei tõota tulla kergem: homme õhtul kell 19 on Torma spordihoones jõgevamaalaste vastaseks eelmisel hooajal esiliiga meistriks tulnud Betoonimeister.