Toimetus

Peatoimetaja Helve Laasik 776 2300, 506 9489 helve@vooremaa.ee
Toimetaja Riina Mägi 776 2304, 520 9788
riina@vooremaa.ee
Reporter Mati Alev 776 2305 mati@vooremaa.ee
Reporter Toomas Reinpõld 776 2305 toomas@vooremaa.ee
Keeletoimetaja-korrektor Andra Kirna 776 2303 andra@vooremaa.ee 
       
Juhataja-raamatupidaja Urve Vikat 776 2308, 513 1264 urve@vooremaa.ee
Müügijuht Merle Lints 776 2309, 521 9117 merle@vooremaa.ee
Sekretär Kristel Õim 776 2301 info@vooremaa.ee
       
Kujundaja-küljendaja Edvin Kasemets 776 2306 reklaam@vooremaa.ee
Küljendaja Lea Päid 776 2306 reklaam@vooremaa.ee
Küljendaja Sirje Pagi 776 2306 info@vooremaa.ee

 

Jõgeva maakonnalehte Vooremaa annab välja AS Seitung.

 

Tel 776 2301

Mob 528 3879

Faks 776 2302

info@vooremaa.ee

 

Leht ilmub igal teisipäeval, neljapäeval ja laupäeval.
Teisipäeviti 8 lk, neljapäeviti 8 lk ja laupäeviti (saatekava) 12 lk värvilisena.

 

Trükitakse AS Kroonpress trükikojas.

 

Kord kuus ilmuvad Vooremaa vahelehena ka Jõgevamaa omavalitsuste häälekandjad Palamuse Valla Teataja, Saare Valla Teataja, Torma Valla Teataja, Jõgeva Valla Teataja, Pajusi Valla Leht, Jõgeva Linna Leht ja Mustvee Linna Leht.

 

AS Seitung annab välja kaks korda kuus teisipäeviti ilmuvat tasuta lehte Jõgevamaa Ärileht.

Jõgevamaa Ärileht levib üle Jõgevamaa, trükiarv on 10 000 ning maht 4-8 lk.

 

 

Saada meile kiri:

Nimi

Email

Teade