Toimetus

Peatoimetaja Tiit Lääne  776 2300, 508 6580  tiit@vooremaa.ee 
   
 
Tegevtoimetaja Kerttu-Kadi Vanamb  776 2304  Kerttu-Kadi@vooremaa.ee  

Toimetaja-reporter

 

Reporter

Deivi Suiste

 

Toomas Reinpõld

776 2305

 

776 2305

deivi@vooremaa.ee

 

toomas@vooremaa.ee

Keeletoimetaja-korrektor

Andra Kirna 776 2303 andra@vooremaa.ee 
       
Juhataja-raamatupidaja Urve Vikat 776 2308, 513 1264 urve@vooremaa.ee
Müügijuht Merle Lints 776 2309, 521 9117 merle@vooremaa.ee
Sekretär Kristel Õim 776 2301 info@vooremaa.ee
       
Kujundaja-küljendaja Edvin Kasemets 776 2306 reklaam@vooremaa.ee
Küljendaja Lea Päid 776 2306 reklaam@vooremaa.ee
Küljendaja Sirje Pagi 776 2306 info@vooremaa.ee

 

Jõgeva maakonnalehte Vooremaa annab välja AS Seitung.

 

Tel 776 2301

Mob 528 3879

Faks 776 2302

info@vooremaa.ee

 

Leht ilmub igal teisipäeval, neljapäeval ja laupäeval.
Teisipäeviti 8 lk, neljapäeviti 8 lk ja laupäeviti (saatekava) 12 lk värvilisena.

 

Trükitakse AS Kroonpress trükikojas.

 

AS Seitung annab välja kaks korda kuus teisipäeviti ilmuvat tasuta lehte Jõgevamaa Ärileht.

Jõgevamaa Ärileht levib üle Jõgevamaa, trükiarv on 10 000 ning maht 4-8 lk.

 

 

Saada meile kiri:

Nimi

Email

Teade