Noorus saavutas 8:1 suurvõidu

Jõgeva SK Noorus-96 jalgpallimeeskond saavutas Eesti meistrivõistluste II liigas suurvõidu, kui alistas kodusel Jõgeva aleviku väljakul 8:1 (4:0) Maardu Unitedi. Neli väravat sai kirja Stenver Kleimann-Leimann.

Esimesel suvistepühal peetud kohtumisel avas Andro Lepp skoori 8. minutil. 22. ja 30. minutil oli täpne Stenver Kleimann-Leimann ja esimesel üleminutil pani poolajale punkti Kaarel Põldma. Viimasele väravale eelnes Mihkel Kuke ülipikk audivise, mille järel Kleimann-Leimann lükkas palli otse värava ees vabaks jäänud Põldmale. Seega mindi vaheajale 4:0 eduseisul. Teisel poolajal skooris taas kahel korral Kleimann-Leimann, korra tabas pall  tema pealelöögist ka posti. Penaltist jõudis oma teise väravani ka Põldma ning krooni pani mängule 88. minutil Lepp, kes lõi palli otse nurgalöögist vastaste väravavõrku. Lõpuks seega 8:1 võit.

Kleimann-Leimann tõusis liigas 8 löödud väravaga oma tsoonis kolmandale kohale. Järgmise mängu kodus peab SK Noorus-96 maikuu viimasel päeval, mil võõrustatakse Kohtla-Järve JK Järve II meeskonda.

Nooruse duubelmeeskond Vaimastvere SK Illi sai laupäeval IV liiga tabelisse kolm võidupunkti, kui sai loobumisvõidu Tartu FC Loomaaed meeskonnalt. Koduväljakul mängitakse taas järgmisel pühapäeval kell 13 Tartu FC Helios II meeskonnaga.

Kaotuselainel jätkab FC Jõgeva Wolves, sest laupäeval kaotati Viljandis JK Tulevik III meeskonnale suurelt 2:6 (1:2). Juba 9. minutiks jäädi 0:2 kaotusseisu, kuid vaheajaks suutis Kuno Veskioja ühe värava tagasi lüüa. Teisel poolajal seisul 1:2 (59. minutil) oli Wolvesil kasutada penalti, mida aga Eduard Kovbasnjuk ei realiseerinud. Pärast seda lõid väljakuperemehed neli väravat järjest. Mängu viimase täistabamuse tegi 89. minutil „huntide” poolelt Denis Serikov ning lõpptulemuseks jäi 2:6 kaotus.

Jõgevamaa meeskonnad langesid välja väikeses karikasarjas. FC Jõgeva Wolves kaotas võõrsil 2:4 (1:1) JK Retrole. Väravad lõid Lauri Kivimeister ja Kovbasnjuk. SK Illi kaotas aga 2:7 (2:5) Saue JK-le. Illi väravad tegid Põldma ja Mairo Tikerberi.