Noorus-96 langes tabelis neljandaks

Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga turniiril kaheksa vooru järel liidripositsioonil olnud Jõgeva SK Noorus-96 kaotas üheksanda vooru kohtumises Võru FC Heliosele 0:5 ning langes turniiritabelis neljandale kohale.

Laupäeval Võru spordikeskuse staadionil 118 pealtvaataja ees peetud kohtumises jäi mitme põhikoosseisu mängijata platsile läinud Noorus-96 kohe võõrustajate surve alla. Kristo Perli avas skoori kohtumise 12. minutil ning sama mehe 31. minuti tabamusest võitis Helios avapoolaja 2:0. 53. minutil suurendas Kait Hinn vahe kolmeväravaliseks, kaks viimast tabamust sündisid juba kohtumise lõpuminutitel, kui jõgevalaste väravavõrku sahistasid Raul Rebane ja Kert Joakit.

Uueks liigatabeli juhiks tõusis Tallinna JK Legion, kes on üheksa vooruga kogunud 19 punkti. Vaid ühe punktiga jäävad liidritest maha Võru FC Helios ja Tallinna FC Levadia III meeskond. Ka 17 punkti on koos kahel meeskonnal: neljandal positsioonil on Jõgeva SK Noorus-96, viiendal Narva United FC. Tabeli esimesse poolde mahuvad veel Tallinna JK Piraaja (15 p) ja Tartu FC Merkuur (14 p). Kaheksandal kohal on Tallinna FC Ararat TTÜ (11 p), järgnevad Lasnamäe FC Ajax (11 p), Tartu FC Santos II (10 p), Tallinna JK Dünamo (8 p), Maardu United (8 p), Kohtla-Järve JK Järve II (4 p) ja Maardu Linnameeskond II (3 p).

Laupäeval kohtub Noorus-96 üheksandal kohal oleva Lasnamäe Ajaxiga. Algselt Jõgeva aleviku staadionile planeeritud mäng toimub siiski Vaimastvere Arenal, algusega kell 13. Meeskondade kuuest senisest omavahelisest meistrivõistluste mängust on kumbki võitnud kaks, eelmisel hooajal lõppesid aga mõlemad kohtumised 2:2 viigiga.

Jalgpallipäev Vaimastvere Arenal jätkub laupäeval kell 16, kui U17 vanuseklassi esiliigaturniiri raames kohtuvad Jõgeva SK Noorus-96 ja Tallinna FC Levadia.