Mustvee naiskond jätkab esiliiga liidrina

Eesti naiste saalihoki meistrivõistluste esiliigaturniiril liidrikohal olev SK Mustvee alistas laupäeval Kehras peetud kohtumises karistusvisete järel Järva-Jaani 4:3.

Eelmise omavahelise vastasseisu 5:1 võitnud Mustvee naiskond ründas ka nüüd kogu kohtumise jooksul aktiivsemalt, kuid seni kõik mängud kaotanud Järva-Jaanil õnnestus oma võimalused paremini ära kasutada. Valitseva esiliiga meistri väravat kaitsnud Katrin Kaarama tegi kohtumise jooksul kümme edukat tõrjet, Järva-Jaani 14aastane puurivaht Annabel Härm tõrjus kakskümmend viis Mustvee naiskonna pealeviset.

Järva-Jaani avas skoori juba kolmandal minutil Stella-Maria Lingi viskest, avakolmandiku võitis aga Mustvee Reili Toominga ja Kristina Pindi väravatest 2:1 ning teise perioodi algul suurendas Reili Tooming eduseisu kaheväravaliseks. Järgneva ligi kolmekümne mänguminuti jooksul tiitlikaitsjad aga enam väravani ei jõudnud, hoopis Järva-Jaanil õnnestus otsustaval kolmandikul Signe Lepiste ja Melani Arusalu tabamuste toel seis viigistada. Mängujärgsete karistusvisete sooritamisel oli siiski edukam Mustvee naiskond, otsustava värava viskas Hanna Alberi.

Esiliiga tabeliseis: 1. SK Mustvee 13 p, 2. Arenculle 11 p, 3. Kuusalu Eluterve Naine 5p, 4. Finnish Flash 3 p, 5. Järva-Jaani 1 p.