Minna Kuslap poolmaratonis teine

SEB Tallinna Maratoni raames laupäeval joostud 21,1 km pikkusel poolmaratonidistantsil saavutas Minna Kuslap Jõgeva vallast ajaga 1:25.55 naiste arvestuses teise koha.

Üldarvestuses 2909 jooksja seas 77. koha saanud 27aastane Minna Kuslap (SK Jooksupartner) kaotas Eesti tänavuse hooaja edetabelis 1:15.17ga esikohale tõusnud Jekaterina Patjukile (TÜ ASK) kümne minuti ja 38 sekundiga, kolmandana lõpetanud Liis-Grete Arrot edestas aga 43 sekundiga.

Mullu Tartus püstitatud senist isiklikku rekordit nelja minuti ja 54 sekundiga parandanud Minna Kuslap tõusis poolmaratoni Eesti hooaja edetabelis kaheksandale kohale (neljandal positsioonil on juunikuus Narvas joostud 1:21.24ga Kaisa Kukk), kõigi aegade edetabelis mahub Kuslap viiekümne parema hulka.

1. aastal U16 vanuseklassi sisekergejõustiku Eesti meistrivõistlustel teivashüppes hõbemedali võitnud ning Laiuse naiskonna koosseisus korvpalliväljakutelgi silma paistnud Minna Kuslap tuli mullu sügisel SK Jooksupartner naiskonnaga ekidenis Eesti meistriks.