Lahingu andnud Wolves teenis esiliigas viigipunkti

Saalijalgpalli Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri kümnenda vooru mängus tegi FC Jõgeva Wolves pühapäeval koduväljakul võitlusliku 7:7 viigi liigatabeli liidrite hulka kuuluva Narva SK-ga Ganza.

Wolves võitis avapoolaja 3:2, teise poolaja algul haarasid aga külalised initsiatiivi ning 28. minutiks juhtis Ganza 6:4. Wolves’i mängijatest olid selleks hetkeks löönud võrdselt kaks väravat Tauri Laurits ja Eduard Kovbasnjuk.

Võõrustajad suutsid siiski mängu pöörde tuua. Väravavaht Kristo Päkko, Hardi Lille ja Tauri Lauritsa järjestikuste tabamuste järel juhtis Wolves 35. minutiks 7:6 ning eduseisu hoiti viimase minutini. Kodumeeskonnal jäi võidust puudu vaid 21 sekundit, seisu viigistas Wolves’ile kokku viis väravat löönud esiliiga edukaim väravakütt Maksim Naganov.

Mängu lõpusekunditel oli Narva meeskonnal võimalus võtta ka revanš eelmises omavahelises mängus jõgevalastelt saadud 4:5 kaotuse eest. Toona tõi Wolves’ile võidu Stenver Kleimann-Leimanni poolt mängu viimasel sekundil realiseeritud karistuslöök. Nüüd teenisid narvalased 3,2 sekundit enne lõpuvilet penalti, mille kogu mängu ennastsalgavalt tegutsenud Kristo Päkko aga tõrjus.

Neljapäeval Tallinnas peetud üheksanda vooru kohtumises kaotas Wolves Maccabile 4:12. Martin-Gert Pärli lõi kolm väravat, ühe tabamuse lisas Marko Meripuu.

Kümne vooru järel on FC Jõgeva Wolves seitsme punktiga kaheksandal kohal. Liidrina jätkab 21 punkti kogunud Tallinna FC Cosmos II, Narva SK Ganza jääb neist maha nelja punktiga.

Laupäeval on Wolves võõrsil vastamisi lähima konkurendi, 11 punktiga seitsmendal kohal oleva Rummu Dünamoga.