FC Jõgeva Wolves avas esiliigas võiduarve

Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste esiliigaturniiri kolmanda vooru kohtumises alistas FC Jõgeva Wolves võõrsil viimase sekundi karistuslöögist Narva SK Ganza 5:4.

Hooaja kahes esimeses mängus vastase paremust tunnistama pidanud Wolves jäi ka pühapäeval Narva spordikeskuses kiirelt 0:2 kaotusseisu, kuid kümnendal minutil Hardi Lille ja Taivo Pärnametsa 14sekundilise vahega löödud väravate toel jõuti viigini ning avapoolaja lõpuks Hardi Lille teise tabamuse ja Stenver Kleimann-Leimanni värava järel juba ka 4:2 eduseisu.

Ometi suutsid väljakuperemehed mängu taas pöörde tuua ning mängu viimaseks minutiks oli tablool taas viigiseis. Hetk enne kohtumise lõpuvilet leidis pall veelkord tee jõgevalaste väravasse, kuid võitu tähistama asunud Ganza rõõmu rikkus nende mängus reeglite rikkumist märganud kohtunik. Külalistele võidu toonud karistuslöögi realiseeris Stenver Kleimann-Leimann.

Kolme vooru järel jätkab esiliigas täiseduga vaid JK Kohila (9 p), esikolmikusse mahuvad ka Maccabi (6 p) ja Tallinna FC Cosmos II (5 p). Narvast saadud kolme võidupunkti toel on FC Jõgeva Wolves kaheksa meeskonna hulgas seitsmendal kohal, samuti kolm punkti kogunud Narva meeskonnad Ganza ja United II edestavad jõgevalasi vaid tänu paremale väravate vahele.

Üleeile õhtul esines Wolves edukalt ka Virtuse spordikeskuses peetud Eesti saalijalgpalli karikavõistluste teise ringi mängus. Jõgevalased alistasid Rahvaliiga meeskonna Vana Hea Puur kindlalt 10:5 ning jõudsid karikavõistlustel kuueteistkümne parema hulka. Kolme väravaga oli Wolvesʼi resultatiivseim Martin-Gert Pärli. Kaks väravat lõi Stenver Kleimann-Leimann, ühe Nikolai Roop, Eduard Kovbasnjuk, Hardi Lill, Jaanus Listra ja Andrei Zevakin.

Laupäeval jätkab Wolves meistrivõistluste mängudega, kui kell 14 minnakse Virtuse spordikeskuses vastamisi tabelis ühe punktiga kaheksandal kohal oleva Rummu Dünamoga.